Kurumsal

Kurumsal Kimlik

2015 yılında kurulan Avena Sağlık Hiz. Med. ve Optik San. Tic. A.Ş. sağlık sektöründe yerini sağlamlaştırmak için emin ve kararlı adımlarla ilerlemektedir, katkılı ve genetiği değiştirilmiş ürünlerin her geçen gün hayatımızın içerisinde yer alması, katkısız doğal ürünlerin kullanımını artırmaktadır. Tam da bu noktada Avena, doğal sağlık ürünlerini Türkiye’ ye getirip, hastalarımızın kullanımına sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir.

Paydaşlarımızın bize duyduğu güven ve saygıyı yarınlara taşımak için bugüne kadar asla ödün vermediğimiz Avena Etik İlkeleri, tüm paydaşlarımıza karşı kurumsal sorumluluklarımız kapsamında temel iş yapış prensiplerine ve iş etiği ilkelerine olan taahhüt ve bağlılığımızı yansıtmaktadır. Bizi biz yapan değer ve prensiplerimizin esasını teşkil eden Avena Etik İlkeleri, hepimiz için kılavuz niteliği taşımaktadır.

Avena olarak, yenilikçi ürünlerle her gün daha fazla hayatı iyileştirmek için adımlar atıyoruz. Hedeflerimizi sürdürülebilir ve lider olma duygusu ile perçinleyerek uluslararası bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemenin gururunu yaşıyoruz.

AVENA VİZYON

Yenilikçi, doğal ürünler ve hizmetlerimiz, cesur ve öncü girişimlerimizle, dokunduğumuz hayatları ve dünyayı iyileştirmek için tutkuyla çalışırız.

AVENA MİSYON

Ülkemiz ve dünya insanlarına daha sağlıklı ve daha mutlu bir yaşam sürdürebilmeleri için kaliteli, güvenilir ve en doğal ürünleri sunarız.